Nabór na wyjazdy długoterminowe w ramach Programu Erasmus+ na studia w semestrze letnim

Biuro Mobilności Akademickiej ogłasza nabór na wyjazdy długoterminowe w ramach Programu Erasmus+ na studia (semestr letni 2024/2025) . Nabór będzie prowadzony od 04.10.2024 r. do 25.10.2024 r.

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego na studia należy w następującej kolejności:

1). Zgłosić się poprzez formularz dostępny TUTAJ

ORAZ

2). Dostarczyć do Biura Mobilności Akademickiej komplet wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych. Wzory dokumentów rekrutacyjnych do pobrania – DOKUMENTY REKRUTACYJNE.

Przed zebraniem podpisów na dokumentach, prosimy przesłać je do weryfikacji na adres email Biura Mobilności Akademickiej:

UWAGA!!!

Pamiętaj – sprawdź jakie terminy nominacji obowiązują na interesujących Cię uczelniach. Niektóre zagraniczne uniwersytety kończą swój wewnętrzny nabór na semestr letni wcześniej, niż termin zakończenia rekrutacji na UP w Lublinie. W takim wypadku koniecznie złóż dokumenty rekrutacyjne wcześniej – na kilka dni przed upływem terminu wyznaczonego przez interesujący Cię uniwersytet.

Nabór na mobilności krótkoterminowe – BIP (Blended Intensive Programme), prowadzony będzie w trybie ciągłym i ogłaszany odrębnie dla każdej otrzymanej z uczelni partnerskiej oferty BIP.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z wyjazdów krótkoterminowych (od 5 do 30 dni, z obowiązkowym komponentem wirtualnym), a także dodatkowego wsparcia dla osób z mniejszymi szansami (osoby pobierające stypendium socjalne, osoby z niepełnosprawnościami).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pok. 309 (III piętro), a także do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej Erasmus+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.