Konkurs stypendialny Fundacji im. A. i P. Dekaban na rok 2021-2022

Uprzejmie informujemy, że Fundacja im. A. i P. Dekaban rozpoczęła nabór w konkursie stypendialny na rok 2021-2022.
Zgłoszenia wyselekcjonowanych kandydatów należy przekazać drogą elektroniczną na adres email: w terminie do 05 marca 2021 r. Oryginały dokumentów należy przesłać pocztą tradycyjną na adres SGGW w Warszawie (szczegóły w piśmie przewodnim ZAŁĄCZNIKI na dole strony).

Stypendium Post-Doc:

•     Miejsce pobytu: The University of British Columbia, Vancouver, Kanada
  •     Wysokość stypendium: $2100 CDN miesięcznie + wsparcie podróży $1500 CDN (stawka 2019/20)
  •     Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  •     Okres pobytu: 5 miesięcy (2 osoby w terminie lipiec-listopad 2021 oraz 2 osoby w terminie styczeń-maj 2022)
  •     Ilość miejsc: 4
  •     wymagania: brak limitu wieku, osoba z tytułem doktora przed habilitacją

Stypendium Senior Faculty Member (Associate / Full Professor):

•     Miejsce pobytu: The University of British Columbia, Vancouver, Kanada
  •     Wysokość stypendium: stypendium pokrywa koszty podróży i pobytu w uczelni goszczącej
  •     Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  •     Okres pobytu: 10 – 14 dni (grudzień 2021 lub czerwiec 2022)
  •     Ilość miejsc: 1
  •     wymagania: brak limitu wieku, kategoria w zakresie stanowisk akademickich: adiunkt z habilitacją oraz profesor
  •     Preferowane są aplikacje związane z działalnością badawczą.

* W związku z pandemią COVID-19, udział w wymianie stypendialnej jest uzależniony od możliwości organizacji podróży do Kanady oraz wytycznych obowiązującego reżimu sanitarnego.

ZAŁĄCZNIKI:
1. Pismo przewodnie Przewodniczącej Polskiego Komitetu Fundacji Dekaban, dr hab. Marty Mendel, Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej SGGW w Warszawie.[tutaj]
2. Zakres tematyki badawczej 2021-2022 wraz z imiennym wykazem opiekunów polskich stypendystów. [tutaj]
3. Wzór formularza aplikacyjnego. [tutaj]