“Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”

Infromujemy, że Druga edycja projektu „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”, planowana jest w dniach 8-12 kwietnia 2019 roku. Jest to ogólnopolski projekt, powstały z ramienia Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy  KRASP, którego celem jest promocja działalności Biur Karier wśród społeczności studentów. W zeszłorocznej edycji wzięło udział 50 Biur Karier z 21 miast zlokalizowanych w 13 różnych województwach organizując ponad 100 wydarzeń.

W ramach tego projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie*”. Lubelska edycja odbędzie się również w naszym Biurze Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na ul. Głębokiej 31. Szczegóły na plakacie i stronach internetowych.

Zapraszamy!

informacje na stronach: