Bezpłatne szkolenie nt. “Konsolidacja gospodarstw rolnych w kontekście wzrostu ich dochodowości” w ramach działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego

W związku z przygotowaniem do realizacji szkolenia pt. ” Konsolidacja gospodarstw rolnych w kontekście wzrostu ich dochodowości “, w ramach działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego, Stowarzyszenie Centrum Edukacji Tradycji i Współczesność będzie realizowało bezpłatne szkolenia trzydniowe w terminie 5-7 września, 6-8 września oraz 7-9 września 2022 roku w Zakopanem dla uczniów oraz nauczycieli szkół średnich oraz dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Informacja o szkoleniu oraz harmonogram w załączniku. decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin szkolenia, dla grupy około 25 osób, byłby dostosowany do Państwa woli – możliwość udziału dwóch – trzech grup.

Organizator pokrywa koszty: zakwaterowania, wyżywienia, materiałów szkoleniowych. Drugiego dnia szkolenia uczestnicy  udadzą się na wyjazd studyjny do Spółdzielni produkującej Oscypki i Grupy Producentów Rolnych produkujących soki tłoczone w Łącku.

Dofinansujemy również koszt dojazdu Państwa na miejsce szkolenia w Zakopanem.

Wszystkie szkolenia odbywać się będą zgodnie z wytycznymi GIS czy MEN, tj, dwa metry odległości od siebie na szkoleniu, ciągła dezynfekcja sal czy rąk, wymagane maseczki na sali szkoleniowej, grupy 25 osobowe, wyżywienie podawana do stolika, odległości zachowane przy wyżywieniu itp.
Chętne osoby proszone są o kontakt z Dziekanatem Wydziału Agrobioinżynierii wraz z podaniem imienia i nazwiska, danych kontaktowych oraz roku i kierunku studiów – drogą telefoniczną (tel.: (081) 445 68 06) lub mailową – e-mail:

Informacja o szkoleniu – Lubelskie KSOW