[ MENU DODATKOWE ]



Instytut Gleboznawstwa, Inżynierii i Kształtowania Środowiska

20-069 Lublin, ul. St. Leszczyńskiego 7
tel. 81-524-81-15, fax 81-524-81-50
Dyrektor: prof. dr hab. Halina Smal, profesor zwyczajny
tel. 81-524-81-44
e-mail: halina.smal@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

  • prof. dr hab. Heronim Olenderek, profesor dydaktyczny, tel. 502-064-945
    e-mail: heronim.olenderek@wl.sggw.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • prof. dr hab. Anna Wójcikowska-Kapusta, profesor zwyczajny, tel. 81-524-81-20
    e-mail: anna.kapusta@up.lublin.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami

Profesorowie uczelni

  • dr hab. Barbara Futa, profesor uczelni badawczo - dydaktyczny, tel. 81-524-81-64
    e-mail: barbara.futa@up.lublin.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • dr hab. Jacek Pranagal, profesor uczelni badawczo - dydaktyczny, tel. 81-524-81-51
    e-mail: jacek.pranagal@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • dr hab. Danuta Urban, profesor uczelni badawczo - dydaktyczny, tel. 81-524-81-16
    e-mail: danuta.urban@up.lublin.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa

Adiunkci

  • dr hab. Marta Bik-Małodzińska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-08
    e-mail: marta.bik-malodzinska@up.lublin.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • dr hab. Maja Bryk, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81 52 48 117
    e-mail: maja.bryk@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • dr Monika Jaroszuk-Sierocińska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-48
    e-mail: monika.jaroszuk@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • dr Marek Kamola, adiunkt dydaktyczny, tel. 81-524-81-15
    e-mail: marek.kamola@o2.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • dr Beata Kołodziej, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-48
    e-mail: beata.kolodziej@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • dr hab. Sławomir Ligęza, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-57
    e-mail: slawomir.ligeza@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • dr Andrzej Marzęda, adiunkt dydaktyczny / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • dr Sylwia Wesołowska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-26
    e-mail: sylwia.wesolowska@up.lublin.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • dr. hab. Grażyna Żukowska, adiunkt badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-54
    e-mail: grazyna.zukowska@up.lublin.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami

Asystenci

  • mgr inż. Natalia Korcz, asystent badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-14 / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • dr inż. Magdalena Myszura, asystent badawczo-dydaktyczny, tel. 81-524-81-60
    e-mail: magdalena.myszura@up.lublin.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami

Pracownicy

  • mgr inż. Iwona Baciurn, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-15
    e-mail: iwona.baciurn@up.lublin.pl / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • mgr inż. Elżbieta Kieliszek, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-53
    e-mail: el.kieliszek@gmail.com / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • mgr inż. Agnieszka Kłos, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-524-81-19
    e-mail: agnieszka.klos@up.lublin.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • mgr inż. Natalia Korcz, starzy technik, tel. 81-524-81-14 / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • dr Anna Mikosz, starszy specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-14
    e-mail: anna.mikosz@up.lublin.pl / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • mgr Daniel Strzałka, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-58
    e-mail: daniel_strzalka@o2.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • mgr Alicja Strzałka, specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-58
    e-mail: alicja_siwek@o2.pl / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • mgr inż. Małgorzata Zawiślak-Pranagal, starszy specjalista inżynieryjno - techniczny, tel. 81-524-81-52 / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym

Profesorowie emerytowani

  • prof. dr hab. Stanisław Baran, emerytowany profesor zwyczajny, tel. 81-524-81-54 / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • prof. dr hab. Elżbieta Bielińska, profesor emerytowany, tel. 81-524-81-59 / Zakład Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa
  • prof. dr hab. Józef Borowiec, profesor emerytowany, tel. 81-524-81-16
  • prof. dr hab. Maria Flis-Bujak, profesor emerytowany, tel. 81-524-81-08 / Zakład Rekultywacji Gleb i Gospodarki Odpadami
  • prof. dr hab. Anna Słowińska-Jurkiewicz, emerytowany profesor zwyczajny, tel. 81-524-81-29 / Zakład Nauk o Środowisku Glebowym
  • prof. dr hab. Ryszard Turski, profesor emerytowany, tel. 81-524-81-13