Kontakt

mgr Iwona Joć – Biuro Organizacji Toków Studiów
tel. 81-445-66-45
e-mail: iwona.joc@up.lublin.pl

prof. dr hab. Marek Babicz – pełnomocnik Rektora ds. kół naukowych
tel. 81-445-67-16
e-mail: marek.babicz@up.lublin.pl

mgr inż. Magdalena Łukasik – stanowisko ds. osób niepełnosprawnych
tel. 81-445-65-40
e-mail: magdalena.lukasik@up.lublin.pl

Koordynatorzy:

Koordynator Sekcji Agrobioinżynierii:
dr inż. Adam Gawryluk
tel. 81-445-69-94
e-mail: adam.gawryluk@up.lublin.pl

Koordynator Sekcji Medycyny Weterynaryjnej:
dr hab. Marta Wójcik, prof. uczelni
tel. 81-445-67-83
e-mail: marta.wojcik@up.lublin.pl

Koordynator Sekcji Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki:
dr hab. Witold Chabuz, profesor uczelni
tel. 81-445-68-24
e-mail: witold.chabuz@up.lublin.pl

Koordynator Sekcji Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu:
dr Karolina Pitura
tel. 81-531-97-06
e-mail: karolina.pitura@up.lublin.pl

Koordynator Sekcji Inżynierii Produkcji:
dr inż. Marek Domin
tel. 81 5319666
e-mail: marek.domin@up.lublin.pl

Koordynator Sekcji Nauk o Żywności i Biotechnologii:
dr Urszula Szymanowska
tel. 81-462-33-28
e-mail: urszula.szymanowska@up.lublin.pl

Koordynator Sekcji Biologii Środowiskowej:
dr Wojciech Płaska
tel. 81-461-00-61 w. 309,
wojciech.plaska@up.lublin.pl