Ogrodniczy   Witamy na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Menu

20-950 LUBLIN, ul. Akademicka 13
tel. (+ 81) 445-65-05, 445-68-67




Katedra Warzywnictwa i Zielarstwa

20-950 Lublin, ul. Akademicka 15
tel. 81-445-69-64
e-mail: katedra.warzywnictwa@up.lublin.pl
Kierownik: prof.dr hab. Halina Buczkowska, profesor
tel. 81-445-69-64
e-mail: halina.buczkowska@up.lublin.pl

Jednostki podległe

Profesorowie zwyczajni, profesorowie

Profesorowie uczelni

  • dr hab. Agnieszka Najda, profesor uczelni, tel. 08-445-65-48
    e-mail: agnieszka.najda@up.lublin.pl / Laboratorium Jakości Warzyw i Surowców Zielarskich

Adiunkci

Asystenci

  • dr nauk farmaceutycznych Magdalena Walasek, asystent, tel. 81-445-68-40
    e-mail: magdalena.walasek@up.lublin.pl / Laboratorium Jakości Warzyw i Surowców Zielarskich

Wykładowcy

  • dr Rafał Papliński, starszy wykładowca, tel. 81-445-67-02
    e-mail: rafal.paplinski@up.lublin.pl / Laboratorium Jakości Warzyw i Surowców Zielarskich

Pozostali pracownicy

  • dr Barbara Mysiak, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-524-71-51, 81-461-00-61 w.246
    e-mail: barbara.mysiak@up.lublin.pl / Laboratorium Jakości Warzyw i Surowców Zielarskich
  • mgr inż. Anna Orzechowska, specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-66-13
    e-mail: anna.orzechowska@up.lublin.pl
  • mgr inż. Klaudia Świca, starszy specjalista inżynieryjno-techniczny, tel. 81-445-66-13 / Laboratorium Jakości Warzyw i Surowców Zielarskich
  • Jerzy Zioło, pracownik gospodarczy, tel. 81-461-00-61 w.246

Profesorowie emerytowani

  • prof.dr hab. Jan Dyduch, profesor emerytowany, tel. 81-524-71-09
  • prof.dr hab. Marian Kossowski, profesor emerytowany, tel. 81-524-71-09
  • prof.dr hab. Maria Tendaj, profesor emerytowany, tel. 81-524-71-09