[ MENU DODATKOWE ]


Aktualności

27.05.2014

 

Przyjdź na Noc Uniwersytetów, skorzystaj z ciekawych wydarzeń popularnonaukowych i wygraj czytnik e-booków! Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie dla wszystkich odwiedzających organizuje konkurs "Noc u Przyrodników". 

 

Jego celem  jest promocja projektów i wydarzeń popularnonaukowych organizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w ramach Nocy Uniwersytetów 2014. 

 

Konkurs polega na zbieraniu stempli pieczątek w trakcie Nocy Uniwersytetów za udział w wykładach i warsztatach popularno-naukowych w ramach sekcji tematycznych organizowanych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie: 

Festiwal Podróżniczy u Przyrodników

POPularna nauka

Wiem, co jem (część wykładowa)

Biblioteka dla każdego

Noc Głęboka

 

Dokładne dane teleadresowe tj. tytuły wykładów i warsztatów  znajdują się na stronie internetowej: http://www.up.lublin.pl/noc2014/  

 
Karty na których będzie można zbierać pieczątki będą dostępne w siedzibie uczelni (np. obok portierni) od godz. 19:00, 30 maja br. Należy je podpisać imieniem i nazwiskiem oraz wypełnić przynajmniej dwiema pieczątkami z różnych wydarzeń popularnonaukowych. Następnie należy je wrzucić do urny znajdującej się przed salą 301 (budynek AGRO II, ul. Akademicka 15).
 
Do wygrania są cztery e-booki marki Kindle.
 
Losowanie zostanie przeprowadzone przez komisję konkursową podczas oficjalnego zakończenia wydarzeń Nocy Uniwersytetów na Uniwersytecie Przyrodniczym w  Lublinie o godzinie 23:05, w sali 301, budynek AGRO II, ul, Akademicka 15, Lublin.  Odbiór wygranej nastąpi bezpośrednio w trakcie oficjalnego zakończenia - wymagany jest osobisty udział.
 
Bezpośrednio po losowaniu odbędzie się pokaz laserowy pt. „Zobaczyć świat w innym świetle”.
 
 
Zapoznaj się z regulaminem:
                       
 
 
 
 
 
 

 


« wstecz