Zniżka dla studentów UP w Lublinie w nowym wydaniu „Przewodnika Przyrodnika”

Jak co miesiąc – „Przewodnik Przyrodnika” został zaktualizowany o nowe wydarzenia kulturalne na mapie Lublina. Jednak tym razem na studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie czeka dodatkowa niespodzianka w postaci stałej zniżki do jednej z lubelskich restauracji.

poszczególne strony z przewodnika w formie kolażuOd dzisiaj zaglądając do naszego przewodnika, oprócz ciekawych miejsc do odwiedzenia w Lublinie, poznania oferty naszego Uniwersytetu oraz atrakcji, oferowanych przez stolicę województwa Lubelskiego, nasi studenci znajdą również stałą zniżkę do restauracji Santos Caffe & Pizza. Restauracja znajduje się w okolicy Placu Wolności na ulicy Wróblewskiego 4. Wysokość zniżki wynosi -15% i dotyczy wszystkich pozycji z menu lokalu.

Więcej szczegółów w styczniowym wydaniu „Przewodniku Przyrodnika”, dostępnym w załączniku poniżej.

Przewodnik Przyrodnika - styczeń