Zaproszenie na webinar: Konkursy 2024 w klastrze 6 – żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE dot. konkursów w klastrze 6 Programu Horyzont Europa.

Konkursy 2024 w klastrze 6 zostaną otwarte już 17 października, dlatego też zapraszamy na webinarium informacyjne dotyczące tematyki klastra 6: żywność, biogospodarka, zasoby naturalne, rolnictwo i środowisko. Działania proponowane w tym obszarze tematycznym dążą do:

• rozwoju badań i innowacji w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego,
  • zrównoważonych systemów żywnościowych,
  • transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym,
  • odpowiedzialnego zarządzania zasobami naturalnymi,
  • ochrony różnorodności biologicznej.

Podczas webinarium dowiedzą się Państwo jakie tematy zostały zawarte w programie pracy na 2024 r. Przedstawiciele KPK opowiedzą również o tym, jak przygotować dobry wniosek,  jak znaleźć partnerów do konsorcjum oraz jak zaangażować przedstawicieli nauk społecznych i humanistycznych w konsorcjum projektowe.

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 23.10.2023 r. (w godz. 10:00-13:00).

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rejestracja na webinar pod poniższym linkiem: