Zaproszenie na praktyki w  ramach Erasmus+ w klinikach weterynaryjnych University of Pisa

University of Pisa zaprasza studentów Weterynarii na praktyki kliniczne.

Termin: do wyboru w okresie od 1 czerwca do 30 września 2024 r.

W tym okresie studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w szerokiej ofercie staży klinicznych pod okiem zespołu lekarzy weterynarii w jednostkach szpitalnych.

Wszelkie informacje niezbędne do ubiegania się o udział w programie praktyk wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują TUTAJ

WAŻNE: CZASU JEST MAŁO! Student powinien określić interesujące go terminy praktyk i zaaplikować do uczelni przyjmującej przynajmniej 3 miesiące przez rozpoczęciem praktyk.

Minimalna długość praktyki w każdej z  wymienionych przez Uczelnię jednostce wynosi 1 tydzień (zalecane są 2 tygodnie) i maksymalnie 36 godzin tygodniowo. Istnieje także możliwość odbycia całej praktyki tylko w jednej Jednostce.

Dostępne jednostki:

• Small Animal Internal Medicine
  • Small Animal Intensive Care Unit
  • Small Animal Reproduction
  • Large Animal Internal Medicine – Equine
  • Large Animal Internal Medicine – Bovine
  • Large Animal Reproduction
  • Anaesthesia
  • Imaging
  • Clinical Pathology Laboratory

WAŻNE!

Weterynaryjny Szpital Kliniczny będzie nieczynny przez 2 tygodnie w sierpniu (drugi i trzeci tydzień sierpnia).

Mobilności mogą zostać sfinansowane ze środków programu Erasmus+.

Komplet wymaganych dokumentów należy dostarczyć do Biura Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej UP w Lublinie, pokój 309, piętro III.
Wzory dokumentów dostępne po kliknięciu w następujący link – TUTAJ.