Zaproszenie na otwarcie wystawy “Mój mały świat” autorstwa Studenckiej Akademii Fotograficznej „Szafir”

Wystawa będzie się składała ze zdjęciowych tryptyków członków SAF, za pomocą których zaprezentują oni otaczający ich świat w niezwykły sposób.

Plakat dotyczący wystawy SAF Wystawę otworzą Rektor UP w Lublinie prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk oraz Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. Uszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni.

SAF “Szafir” to organizacja założona w czerwcu 2023 r. Zrzesza studentów zarówno pasjonujących się fotografią od wielu lat, jak i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Akademia od samego początku działa prężnie i ma już za sobą pierwsze warsztaty plenerowe w Poleskim Parku Narodowym. Efekty pracy na warsztatach można zobaczyć TUTAJ.

Dofinansowano w ramach projektu „Wsparcie tworzenia i aktywizacji rad młodzieżowych oraz samorządów uczniowskich i studenckich”” ze środków Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033