Szanowne Doktorantki i Szanowni Doktoranci!
Pragniemy zaprosić Was na kolejne spotkanie w ramach Naukowego Espresso, które odbędzie się w czwartek 20 marca o godz. 17:00 (zaczynamy na auli w budynku szkół doktorskich (ul. Weteranów 18).
Tych z Was, którzy słyszą o nim po raz pierwszy pragniemy poinformować, że jest to stała inicjatywa naszego doktoranckiego koła naukowego. Spotkania te są okazją do posłuchania siebie nawzajem – tego co jest ważne dla nas w naszej pracy badawczej. Można na nich podzielić się wynikami swoich badań prowadzonych w ramach projektów badawczych lub innymi tematami, które wchodzą w skład naszych zainteresowań badawczych. Najważniejszą ideą jest natomiast poszerzanie horyzontów, integracja, nawiązywanie kontaktów a być może również współpracy naukowej. Ponad to jest to okazja do szlifowania swoich umiejętności, które z pewnością nie raz przydadzą się każdemu z nas na przyszłych konferencjach naukowych:)
Nasze Espresso rozpoczynamy spotkaniem na auli, gdzie wystąpi czterech wspaniałych prelegentów (w tym jeden gość spoza naszego uniwersytetu), których Wy jako widownia będziecie mieli okazję merytorycznie ocenić. Około godziny 18:00 zejdziemy do sali doktorantów na rozmowy kuluarowe przy ciastku i dobrej kawie/herbacie 😉 Całość zakończy się natomiast sesją pytań do prelegentów.
Mamy nadzieję, że w tym miesiącu naszym gronie nie zabraknie również Ciebie.
Koledzy i Koleżanki z Koła Naukowego Szkół Doktorskich UMCS
ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
NIP 712 010 37 75
REGON 000001896
ePUAP: /UP-Lublin/SkrytkaESP