Marzysz o niezapomnianej przygodzie oraz rozwijaniu wiedzy i umiejętności w międzynarodowym środowisku ale nie masz możliwości wyjechania na cały semestr? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Klaipeda State University of Applied Sciences zaprasza studentów UP w Lublinie na krótkoterminową mobilność na Litwę.

Tytuł kursu: „Use of geographical information systems (GIS) for the delivery of tourism resources”

Czego się nauczysz: wykorzystanie systemów informacji geograficznej (GIS) do tworzenia produktów turystycznych, stworzysz statyczne mapy szlaków turystycznych w programie ArcGIS Pro oraz przygotujesz prezentację szlaków w formacie aplikacji arcGIS online StoryMap.

Kiedy:

• 29/04/2024-03/05/2024 – fizyczna mobilność w Kłajpedzie (Litwa)
  • 22/04/2024-23/04/2024 – komponent wirtualny

Oba komponenty są obowiązkowe!

Kto może wyjechać: studenci studiów licencjackich kierunków związanych z: biznesem turystycznym, administracją, zarządzaniem, administracją biznesową.

Wymagania językowe: język angielski poziom minimum B1

Dofinansowanie: wsparcie z programu Erasmus+ w wysokości około 350 EURO na cały pobyt na Litwie.
!!! Warunkiem otrzymania wsparcia jest dostarczenie do dnia 23 lutego 2024 r. dokumentów rekrutacyjnych do Biura Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej UP w Lublinie, pokój 309. Wzory wymaganych dokumentów znajdziesz po kliknięciu w link TUTAJ.

Dodatkowo Klaipeda State University of Applied Sciences pokrywa część kosztów.

Więcej informacji na temat programu znajdziesz TUTAJ (.pdf/204KB).