XLIX Sesja Naukowa Sekcji Żywienia Zwierząt Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury, Polskiej Akademii Nauk

Instytut Żywienia Zwierząt i Bromatologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wraz z Instytutem Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego Polskiej Akademii Nauk oraz Sekcją Fizjologii i Żywienia Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury PAN serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję pt.: „Doskonalenie żywienia w zrównoważonej produkcji zwierzęcej” w ramach XLIX Konferencji Naukowej Sekcji Żywienia Zwierząt Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury, Polskiej Akademii Nauk.

Konferencja odbędzie się w dniach 25-27 września 2023 r. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

W ramach konferencji planowane jest również uroczyste podsumowanie pracy zawodowej profesora dr hab. Eugeniusza R. Greli – profesora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, oraz profesora dr hab. Jacka Skomiała –  profesora oraz dyrektora Instytutu Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego Polskiej Akademii Nauk.

Serdecznie zapraszamy do Lublina!

Strona konferencji