Szkoła Doktorska Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zaprasza na otwarty wykład popularnonaukowy „Usługi ekosystemowe a korzyści dla społeczeństwa” dr. hab. Luisa Inostrozy, reprezentującego The Ruhr-University, Bochum (Niemcy) oraz Mendel University in Brno (Czechy).  Spotkanie odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego, 22 listopada, o godz. 17.00. Będzie prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Otwarty wykład odbędzie się w ramach wizyty realizowanej w Lublinie w dniach 21-26 listopada 2022 roku, na zaproszenie Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wydarzenie realizowane jest przy wsparciu finansowym Gminy Lublin, w ramach Programu „Visiting Professors in Lublin”. Projekt ten pozwala na wsparcie wizyt uznanych i wybitnych naukowców oraz ludzi biznesu.

Dr hab. Luis Inostroza obecnie jest pracownikiem Institute of Geography, The Ruhr-University Bochum (Niemcy). Jego głównym obszarem specjalizacyjnym jest ekologia obszarów zurbanizowanych oraz ekonomia miejska. Posiada doświadczenie zawodowe w Europie, Ameryce Łacińskiej, Afryce oraz Azji, jest redaktorem naczelnym czasopism naukowych, wykładowcą, członkiem organizacji międzynarodowych, analitykiem oraz konsultantem w zakresie planowania urbanistycznego oraz regionalnego.
Więcej informacji: http://luisinostroza.com/about-me/

Wizyta dr. hab. Luisa Inostrozy – więcej informacji
Zobacz
Wydarzenie realizowane przy wsparciu finansowym Gminy Lublin, w ramach Programu Visiting Professors in Lublin.