Wystawa Prac Studentów Katedry Architektury Krajobrazu

15 maja 2024 r. w holu AGRO II została otwarta wystawa studentów z Katedry Architektury Krajobrazu. Projekty mają skłonić do refleksji nad przyszłością przestrzeni miejskich. Wystawę można obejrzeć do 22 maja.

zdjęcie grupowe uczestników wystawyAutorami ekspozycji są studenci drugiego roku studiów magisterskich na kierunkach architektura krajobrazu oraz zielona urbanistyka, na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu. Wystawa prezentuje ich kreatywność i postępy w realizowaniu programu studiów. Porusza również temat zagospodarowania terenów miejskich w przyszłości i zachęca odbiorcę do rozważenia istoty harmonijnego współistnienia człowieka z naturą.

władze obecne na otwarciu wystawyNa otwarciu wystawy obecni byli: prorektor ds. studenckich i dydaktyki dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni; dziekan Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu dr hab. Katarzyna Dzida, prof. uczelni; kierownik Katedry architektury Krajobrazu dr hab. inż. Małgorzata Milecka, prof. uczelni; opiekun Studenckiego Koła Naukowego Architektów Krajobrazu dr Seweryn Malawski oraz mgr inż. arch. kraj. Piotr Barwicki z Katedry Architektury Krajobrazu.

mężczyzna w blond włosach i białej koszulce obserwujący planszę z jedną z prac Wystawa potrwa do 22 maja. Prace można obejrzeć na ul. Akademickiej 15, w holu budynku AGRO II.

fot. Bartłomiej Dąbrowski /DRiP