Gra o karierę 2024

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji „Gry o Karierę”, która odbędzie się już od 11 do 15 marca br. Przed uczestnikami 5 dni rozwojowych w postaci warsztatów, paneli z pracodawcami, konsultacji oraz szkoleń.

Gra o karierę

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP.

Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim.

W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów i studentek z całego kraju.

Zapisy na wydarzenia:
e-mailem:
(w temacie e-mail należy wpisać: nazwa wydarzenia, a w treści imię nazwisko, rok i kierunek studiów)

więcej informacji: https://bk.up.lublin.pl/gra-o-kariere—zapraszamy-do-udzialu