Konferencja: Innowacje w inżynierii kształtowania środowiska i geodezji

Wydział Inżynierii Produkcji logo

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w II Konferencji naukowo-technicznej pt.

„Innowacje w inżynierii kształtowania środowiska i geodezji”

która odbędzie się w dniach 22-24 maja 2017 r. Białce, gmina Dębowa Kłoda.

Konferencja organizowana jest przez Katedrę Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Polskie Towarzystwo Hydrobiologiczne, Poleski Park Narodowy, Gminę Dębowa Kłoda, Towarzystwo Rozwoju Obszarów Wiejskich i Wojewódzkie Biuro Geodezji w Lublinie.

Celem konferencji jest prezentacja najnowszych wyników badań naukowych i osiągnięć wdrożeniowych z zakresu inżynierii kształtowania środowiska oraz geodezji i kartografii realizowanych w różnych ośrodkach naukowych w Polsce. Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia dotyczące: ochrony i kształtowania zasobów wodnych na terenach wiejskich, innowacyjnych technologii w gospodarce wodno-ściekowej, odnawialnych źródeł energii oraz gospodarki niskoemisyjnej, jak również kształtowania przestrzeni wiejskiej, rozwoju systemów katastralnych, gospodarki nieruchomościami, innowacyjnych technik i technologii pomiarowych w geodezji i kartografii.

Liczymy, że wzajemna wymiana doświadczeń podczas konferencji umożliwi określenie skutecznych działań w zakresie rozwoju geodezji i inżynierii środowiska w Polsce.

Zapraszam na stronę internetową konferencji pod adresem:

dr inż. Przemysław Leń
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji