III Konferencja Naukowa ENERGIA I ŚRODOWISKO PRODUKCJA-ZARZĄDZANIE-LOGISTYKA

ENERGIA I ŚRODOWISKO PRODUKCJA-ZARZĄDZANIE-LOGISTYKA

Urszulin, 15-17 czerwca 2016

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15-17 czerwca 2016 r. w Urszulinie odbędzie się III Konferencja Naukowa „ENERGIA I ŚRODOWISKO" PRODUKCJA-ZARZĄDZANIE-LOGISTYKA. Organizatorami Konferencji są: Katedra Energetyki i Środków Transportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Hydrobiologiczne.

Celem III Konferencji Naukowej jest stworzenie forum do prezentacji najnowszych prac oraz osiągnięć naukowych i technologicznych, jak również wymiana poglądów oraz doświadczeń pracowników jednostek naukowych i przedstawicieli przemysłu. Konferencja Naukowa obejmować będzie interdyscyplinarne zagadnienia z następujących obszarów:

·         odnawialne źródła energii,

·         innowacyjność procesów i produktów,

·         przemysł rolno-spożywczy a środowisko,

·         recykling,

·         inżynieria rolnicza,

·         inżynieria środowiska,

·         ochrona zbiorników wodnych i terenów mokradłowych,

·         transport,

·         logistyka,

·         zarządzanie.

Powyższe zagadnienia wpisują się w charakter zrównoważonego rozwoju pomiędzy ochroną środowiska, energetyką i transportem.

Miejscem obrad Konferencji będzie Hotel "DROB" w Urszulinie, ul. Lubelska 4A usytuowany w sercu Poleskiego Parku Narodowego. Szczegółowe informacje podane są w załączonym komunikacie nr 1 i na stronie www.eis.up.lublin.pl

Serdecznie zapraszamy.

PROGRAM KONFERENCJI