Konferencja pt. “Innowacyjność i nowoczesność w nauczaniu języków obcych”

23 Międzynarodowa Konferencja IATEFL Poland

LUBLIN 12-14 WRZEŚNIA 2014

STUDIUM PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W LUBLINIE

ul. Głęboka 28, 20-612 Lublin, Tel./fax. 81/531 96 17

www.iatefl.org.pl

miejsce konferencji:

ul. Akademicka 15, AGRO II i Centrum Kongresowe

Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę.

Tam nie ma konkurencji.

(Ch. de Gaulle)

INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH

Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na 23. Międzynarodową Konferencję Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland , która odbędzie się w dniach 12-14 września 2014 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie – mieście inspiracji, największym ośrodku akademickim Polski wschodniej, mieście czterech kultur. Celem konferencji będzie zapoznanie uczestników z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie metodyki nauczania języków obcych, wykorzystania psychologii i nowinek technicznych z zakresu informatyki. Nie zabraknie również okazji do wymiany doświadczeń, praktycznych warsztatów czy też bezpośredniego kontaktu z licznymi wydawnictwami.

METODYKA, PSYCHOLOGIA, INFORMATYKA

• ciekawe pomysły na lekcje bez podręcznika
  • czy lekcja może być ciekawa jednocześnie dla nauczyciela i ucznia
  • jak sprawdzać efekty kształcenia-sprawdziany, certyfikaty, egzaminy
  • jak sprawiedliwie oceniać
  • motywowanie nauczycieli
  • nowoczesne formy komunikacji z uczniami
  • nie mogę czy może nie chcę uczyć się języka
  • pozalekcyjne formy promocji języka obcego
  • język angielski jako baza wyjściowa do nauki innych języków
  • język specjalistyczny- dla kogo, kiedy i w jakim celu
  • czy nauka języka specjalistycznego może być ciekawe
  • gdzie nauczyciel nie może tam psycholog pomoże
  • cechy dobrej prezentacji
  • internet w roli domowego nauczyciela

Zapraszamy do Lublina, miasta, które zachwyca swoim spokojem, kolorami, młodością i gościnnością. Pragniemy, aby nasza konferencja stworzyła również możliwość poznania rubieży wschodnich.

sprawy organizacyjne

KOMUNIKACJA MIEJSKA LUBLIN

W Lublinie w komunikacji miejskiej i podmiejskiej kursują autobusy i trolejbusy. Bilety kupujemy w kioskach, biletomatach (opłata tylko bilonem) w większości pojazdów lub u kierowcy. Bilet normalny kosztuje 2,80 zł, a ulgowy 1,40 zł i uprawnia do przejazdu jednym środkiem transportu na całej trasie lub do 30 minut podróży z przesiadkami. Bilet zakupiony u kierowcy jest droższy : 3,20zł normalny i 1,60 zł i ważny jest po skasowaniu tylko w jednym autobusie/trolejbusie bez możliwości przesiadania się. TAXI: Polecamy największą korporację TAXI w przystępnych cenach 81 5 11 11 11, Prosimy zwracać uwagę na taksówki w okolicach dworców PKP i  PKS. Prywatne taksówki są kilkakrotnie droższe.

[ LOKALIZACJA – MAPA KAMPUSU ]