Obchody 50-lecia Sekcji Żeglarskiej “Antares”

W 2014 roku Sekcja Żeglarska "Antares" Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie obchodzi swoje 50-lecie.

Z tej okazji Pragniemy zaprosić wszystkich Profesorów, Doktorów oraz Pracowników będących sympatykami sekcji do uczestnictwa w nadchodzących wydarzeniach.

Najbliższym będzie Bal Sportowca organizowany przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Przyrodniczego, podczas którego zostanie zaprezentowana wystawa pokazująca lata naszej działalności. Impreza odbędzie się 17 maja w Collegium Agronomicum II Uniwersytetu Przyrodniczego przy ulicy Akademickiej 15. Cena biletu wynosi 120 złotych, a termin zgłoszeń mija 14 maja.

Na Balu sportowca zostanie oficjalnie otwarta wystawa fotograficzna przedstawiająca poszczególne lata z życia sekcji. Wystawę będzie można oglądać od 18 do 25 maja w Collegium Agronomicum II.

Z kolei w dniu 23 maja w Dworku Ziemiańskim na Felinie odbędzie się spotkanie Antaresowiczów wszystkich pokoleń. Organizacja tej imprezy jest wciąż w toku. Bliższe informacje zostaną podane wkrótce.

Szczegółowych informacji dotyczących w/w wydarzeń udziela kol. Paweł Siepsiak (tel. 695 965 329; ).  Jeśli chcieliby Państwo dostawać informacje dotyczące sekcji, prosimy o napisanie na podany wyżej e-mail.

Zapraszamy wszystkie osoby identyfikujące się z Sekcją Żeglarską „Antares” do uczestnictwa w powyższych wydarzeniach!