V Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych: “Współczesne problemy zarządzania i inżynierii produkcji”.

Wydział Inżynierii Produkcji logo

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania i Ekonomii

wraz ze Polskim Towarzystwem Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego „Spomasz”

zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych na:

V Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych
Temat Konferencji:

"Współczesne problemy zarządzania i inżynierii produkcji".

Wydarzenie odbędzie się w dniach: 18-19 maja 2017 r.

w Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym Nowych Technik
i Technologii w Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 28.

W ramach konferencji zostanie wydana MONOGRAFIA. Artykuły po pozytywnej recenzji zostaną opublikowane w monografii naukowej na ogólnie obowiązujących zasadach (min 20 tys. znaków). Monografia zostanie wydana po okresie nie przekraczającym 2 miesięcy od momentu zakończenia konferencji.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego:

NIE ZWLEKAJ!!! Termin zgłoszeń upływa 30.03.2017 r.

Więcej informacji znajdziecie w komunikacie Konferencji, bądź na Naszym funpage’u pod hasłem: Studenckie Koło Naukowe Zarządzania i Ekonomii. Wszelkie wątpliwości związane z Konferencją należy kierować na adres e-mailowy Sekretariatu Komitetu Organizacyjnego: lub
tel. kontaktowy: (81) 531-97-26

Zapraszamy!