Miło nam poinformować, że w dniu 9 stycznia 2023r. zostały wręczone nagroda główna i dwa wyróżnienia w konkursie na logo Eko-HUBa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Swoje prace na konkurs przesłało łącznie 14 osób – studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu. Komisja oceniająca, była pod wrażeniem kreatywności jaką wykazali się uczestnicy oraz jakością wykonania wielu prac.

Nagrodę główną za najlepszy projekt logo (fot. powyżej) otrzymała Pani mgr Anna Szwajgier – pracownik UP w Lublinie. Dwa wyróżnienia otrzymali – Pani Natalia Chruścicka – studentka na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji (3 rok) i ekoenergetyka (1 rok) oraz Pan dr Kamil Nieścioruk – pracownik UP w Lublinie.Nagrody wręczyli Prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą – dr hab. Bartosz Sołowiej prof. uczelni, dyrektor Centrum Transferu Technologii – mgr Iwona Niezgoda, koordynator Eko-HUB UP w Lublinie – dr inż. Anna Jeżak-Zgórka oraz przedstawiciele Stowarzyszenia ‘Polska Ekologia’ – Magdalena Kopacz i Bartłomiej Blok, podczas spotkania w siedzibie Eko-HUB UP w Lublinie w budynku Collegium Agronomicum 2.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!