Wizerunkowa sesja zdjęciowa UP w Lublinie

W dniach 21-22. listopada 2023 r. odbyła się wizerunkowa sesja zdjęciowa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, w której udział wzięli studenci z różnych wydziałów i kierunków. Tematem przewodnim był sport, a efekty zobaczymy już wkrótce na materiałach promocyjnych i rekrutacyjnych.

sesja zdjęciowaNasi modele stanęli przed obiektywem fotografa Pawła Tusińskiego w kilku lokalizacjach na terenie Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Prace nad zdjęciami objęły salę do sztuk walki, siłownię, basen oraz halę sportową.

sesja zdjęciowaUczestnicy przez dwa dni współpracowali ze studiem fotograficznym Artiso oraz pracownikami Działu Rekrutacji i Promocji UP w Lublinie.

sesja zdjęciowaSesja posłużyła nie tylko stworzeniu nowego materiału promocyjnego, ale również integracji wśród studentów Uniwersytetu.
„Kiedy tu wczoraj przyszliśmy – nie znaliśmy się. Dzisiaj mamy już wspólną grupę na Facebooku i myślę, że będziemy kontynuować znajomość” – mówiła nam jedna z uczestniczek sesji zaraz po ostatnich kadrach drugiego dnia zdjęciowego.

sesja zdjęciowa
Nasi studenci podeszli do swojego zadania z dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem, sporą dozą inwencji twórczej oraz humoru.

Warto podkreślić, że przez pewien czas towarzyszyli im przedstawiciele Studenckiej Akademii Fotograficznej, którzy wykonali dokumentację z tzw. backstage. Prace nad sesją wsparł również Akademicki Związek Sportowy UP w Lublinie, wraz z przewodniczącą Olgą Bociankiewicz. Dodajmy, że pływacy z sekcji AZSu pozowali w trakcie zdjęć na basenie. Nad wyglądem bohaterów sesji czuwała profesjonalna makijażystka, która pierwszego dnia wykorzystywała do swoich zadań nowoczesne wnętrze Pracowni Biokosmetologii.

Zobacz więcej: rolka na facebooku zza kulis sesji

Organizacja sesji : Dział Rekrutacji i Promocji
Wykonawcy: Studio fotograficzne Artiso
Zdjęcia z backstage: Katarzyna Kwiecińska, Kacper Pofelski, Karol Ilczuk  /SAF „Szafir”