Weź udział w warsztatach „Cosmetopeia” i zostań partnerem europejskiego projektu!

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie oraz pozostali partnerzy projektu ACTT4Cosmetics* zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach pn. Cosmetopeia, których celem jest rozwój europejskich projektów innowacyjnych dla branży kosmetycznej.

Podczas wydarzenia kluczowi gracze z obszaru surowców kosmetycznych, testów, analiz i formulacji podzielą się wiedzą i najnowszymi wynikami swoich badań oraz spróbują nawiązać nowe partnerstwa w oparciu o trzy, wstępnie zidentyfikowane, wspólne tematy w obszarze pn. Cosmetopeia:

• Wiedza: Identyfikacja europejskich roślin i ich tradycyjnych zastosowań
  • Przetwarzanie: Procesy eko/ekstrakcji oraz zastosowanie biotechnologii
  • Zastosowanie: Integracja molekuł o istotnym działaniu i rozwój produktów gotowych, testowanie i analiza (Skuteczność, Identyfikowalność, Bezpieczeństwo…)

Jeśli jesteś zainteresowany wymienionymi tematami, posiadasz odpowiednie umiejętności lub obecnie pracujesz nad badaniami związanymi z Cosmetopeią, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Zarejestruj się jus dzisiaj!

• Data: Piątek, 18 października 2024 r.
  • Godzina: 9:30 – 13:00
  • Miejsce: Maison de la Nouvelle-Aquitaine, 21 Rue des Pyramides, 75001 Paryż

REJESTRACJA

Wydarzenie odbywa się tuż po targach COSMETIC360 (16-17 października 2024 r.), aby zachęcić do udziału w różnych imprezach branżowych podczas jednego pobytu we Francji.

Agenda warsztatów:

9:30: Rejestracja i powitanie uczestników

10:00: Prezentacja projektu ACTT4Cosmetics oraz trzech tematów potencjalnej współpracy:

10:15: Prezentacja trzech projektów w trakcie realizacji:

11:00: Przerwa kawowa

11:15: Warsztaty B2B: networking i poszukiwanie partnerów do wspólnych projektów

12:30: Podsumowanie dyskusji i koktajl

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ

*projekt ACTT4Cosmetics –  Improve Interconnected innovation ecosystems supporting Actions for Citizen awareness and Twin Transition in the entire cosmetic value chain, ma na celu wzmocnienie współpracy między europejskimi ekosystemami kosmetycznymi i zachęcenie do wdrażania wspólnych innowacji, aby sprostać głównym wyzwaniom ekologicznym, cyfrowym i społecznym. Partnerzy ACTT4Cosmetics w ciągu najbliższych pięciu lat, dysponując budżetem 3,6 mln euro, współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach programu „Horyzont Europa”, zaproponują program wspólnych działań skupionych wokół europejskich grup roboczych w celu opracowania czternastu innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na główne wyzwania w obszarze transformacji ekologicznej i cyfrowej oraz podnoszenia świadomości konsumentów i obywateli.

Więcej informacji o projekcie uzyskać można w Biurze Projektów Międzynarodowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ().

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub EISMEA. Unia Europejska ani EISMEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.