Uroczystość zamknięcia projektu „Dźwięki Lublina”

Zapraszamy na uroczystość zamknięcia  projektu badawczego pt. „Dźwięki Lublina — inicjatywa nauki obywatelskiej”, która odbędzie się 8 czerwca 2024 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego Lublinie o godzinie 10:00.

Podczas wydarzenia odbędzie się blok wykładowy podsumowujący działania w ramach projektu oraz zostaną przedstawione wstępne wyniki badań. Uczestnicy projektu otrzymają nagrody, a na zakończenie uroczystości odbędzie się koncert muzyczny lubelskiego zespołu powder blue.

Inicjatywa realizowana jest we współpracy ze Szkołą Doktorską Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Katedrą Energetyki i Środków Transportu oraz Katedrą Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu. Zadanie w całości finansowane jest ze środków pozyskanych w drodze konkursu „Lublin Akademicki” organizowanego przez Gminę Lublin.

Opis zespołu:

powder blue [bedroom pop, dreampop] – to nowy lubelski zespół grający nostalgicznie i marzycielsko. Zainspirowani są muzyką wykonawców takich jak Men I Trust, Mac Demarco czy Her’s. Zadebiutowali w styczniu bieżącego roku, grając swój pierwszy publiczny koncert w ramach wydarzenia muzycznego “Lubelski Niezal”

link do wydarzenia na Facebooku
Zobacz
Radio Lublin: „Dźwięki Lublina". Naukowcy zbadają zanieczyszczenie miasta hałasem
Zobacz
Trójka Polskie Radio: Akustyczna mapa Lublina – wspólny projekt naukowców i mieszkańców miasta