Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie nagrodzony na spotkaniu “Biznes dla ESM”

11 grudnia 2023 r. odbyło się spotkanie “Biznes dla ESM”, które zorganizował Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, by podziękować jednostkom wpierającym działania miasta w roku 2023.

Przedstawiciele UP w Lublinie podczas spotkaniaPodczas spotkania zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji Beata Stepaniuk-Kuśmierzak wręczyła dwa podziękowania, które odebrały: prorektor ds. studenckich i dydaktyki – dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. Uczelni – podziękowanie dla Uniwersytetu za współpracę i wsparcie projektów Europejskiej Stolicy Młodzieży oraz dyrektor uniwersyteckiego Centrum Transferu Technologii mgr inż. Iwona Niezgoda – za koordynację jednego z takich projektów: Lublin UP!