Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia pracownicy, doktoranci i studenci naszego Uniwersytetu mieli okazję wzajemnie złożyć sobie życzenia. Spotkanie opłatkowe odbyło się 15 grudnia 2022 r. w Centrum Kongresowym.

Uczestniczył w nim Jego Ekscelencja Biskup ks. prof. dr hab. Stanisław Budzik. Ksiądz arcybiskup złożył życzenia całej wspólnocie naszego Uniwersytetu i udzielił błogosławieństwa.

Świąteczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności przekazał JM Rektor prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk.

Podczas spotkania wybrzmiały kolędy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Jawor”, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.

Arcybiskup Stanisław Budzik przyznał Jerzemu Horobowskiemu-Zaranek, archidiecezjalne odznaczenie „Lumen Mundi” (światłość świata).

Spotkanie było okazją do wspólnego składania życzeń wśród społeczności akademickiej.

Zdjęcia: Alicja Jaroszewska / DRiP