Biuro Mobilności Akademickiej zaprasza studentów i doktorantów do składania wniosków na wyjazdy na studia, praktyki i staże absolwenckie w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2023/2024.

• Nabór na studia (semestr zimowy 2023/2024) trwa do końca marca 2023 r.
  • Nabór na praktyki/staże absolwenckie odbywa się w trybie ciągłym i potrwa do momentu wykorzystania środków finansowych.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z wyjazdów krótkoterminowych (od 5 do 30 dni), a także z dodatkowego wsparcia dla osób z mniejszymi szansami (osoby pobierające stypendium socjalne, osoby z niepełnosprawnościami).

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie ERASMUS+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pok. 309 (III piętro).