Trwa nabór na semestr letni 2021/2022

Wycieczka po Europie i kurs językowy w jednym – niemal za darmo! Jedyne co musisz zainwestować to swój czas.

Koniec września to nie tylko koniec studenckich wakacji, to początek drogi do wyjazdu na semestr letni w cieplejsze miejsce, niż zaśnieżony Lublin!

Wyjazd na część studiów z programu Erasmus+ pozwolił wielu studentom obalić mity

• na studia tylko z dobrą średnią,
  • angielski tylko z certyfikatem językowym z Harvardu,
  • wyjazd za granicę, a sesja i tak do zdania na UP

Wystarczy, że zaaplikujesz do Biura Programu Erasmus, a rozpocznie się przygoda, która zmieni Twoje studenckie życie. Czy znajdzie się lepsza okazja, żeby wyjechać do europejskiego kraju? Czy nie lepiej uczyć się na zajęciach w kraju, gdzie po wykładach można pójść na plażę lub w góry? Lepiej mieć z okna widok na włoską pizzerię, belgijską pijalnię czekolady lub kamienice Morza Śródziemnego.

Rozpocznij 2022 rok lepiej i spędź semestr letni na studiach za granicą.

Nabór trwa do 15 października 2021 r. Dokumenty rekrutacyjne znajdziesz TUTAJ w zakładce Rekrutacja