Zaproszenie na Sympozjum Prawa Konstytucyjnego “Dla Polski”

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie prof. dr hab. Krzysztof Kowalczyk  zaprasza na Sympozjum Prawa Konstytucyjnego, które odbędzie się w dn. 25-27 marca 2024 r. w Hotelu Hampton by Hilton Lublin, ul. aleja Kompozytorów Polskich 1.

Wydarzenie jest organizowane przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Medyczny w Lublinie oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w ramach Związku Uczelni Lubelskich.

Ponad 40 wybitnych naukowców, specjalistów prawa konstytucyjnego pochyli się nad obecną sytuacją i zagadnieniami dotyczącymi wymiaru sprawiedliwości, Trybunału Konstytucyjnego, prokuratury oraz prawa wyborczego.

Zaproszenie na Sympozjum Prawa Konstytucyjnego