15 grudnia 2023r. o godzinie 10:00 na parterze Agro II przy ul. Akademickiej 15 odbędzie się Świąteczne Spotkanie Akademickie. Zapraszamy studentów, pracowników oraz doktorantów do wspólnego spędzenia czasu w świątecznym klimacie i akompaniamencie kolęd.

Nagłówek Świąteczne Spotkanie Akademickie

W programie wydarzenia:

10:00 – warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych (zajęcia prowadzone w języku angielskim –  *obowiązują wcześniejsze zapisy)

11:00 – kiermasz świąteczny, wystawa świątecznych dekoracji, degustacja tradycyjnych potraw, mini fotograficzne sesje świąteczne, wspólne śpiewanie kolęd

12:00 – wspólne ubieranie uniwersyteckiej choinki.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony także konkurs na najlepszą ozdobę choinkową, Własnoręcznie wykonaną ozdobę może przynieść każdy student, pracownik oraz doktorant UP w Lublinie. Prace konkursowe można złożyć na stoisku Działu Rekrutacji i Promocji w godz. 10:00 – 12:00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wspólnego ubierania choinki.

O godzinie 12.30 odbędzie się także aukcja charytatywna, z której zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Wojtusia Szeląga, podopiecznego Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”.

Osoby o dobrym sercu, które chciałyby wspomóc naszą aukcję poprzez przekazanie darów / wyrobów rękodzielniczych lub produktów zapraszamy do kontaktu z organizatorem:

opiekun MKN Herba medica dr n. farm. Magdalena Walasek-Janusz:  , 81 883 67 11

Poniżej link do strony Fundacji, gdzie można dowiedzieć się więcej o Wojtusiu: Podopieczni – Strona podopiecznego

Miło nam poinformować, że współorganizatorem jest Biuro Mobilności Akademickiej. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Dołącz do wydarzenia: LINK

* Zapisy na warsztaty dekoracji świątecznych: studenci z programu Erasmus: Biuro Mobilności Akademickiej: , studenci studiów w języku angielskim: Dział Rekrutacji i Promocji: