Studencie, Absolwencie – weź udział w konkursie na najlepszą pracę dyplomową

Zachęcamy do udziału w XIV edycji Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową. Zgłoszenia są przyjmowane od absolwentów, również studiów III stopnia, nie tylko z Lublina. Temat badawczy powinien dotyczyć szeroko pojętego rozwoju miasta Lublin lub jego obszaru metropolitalnego. Zwycięskie prace mają szansę wpłynąć na rozwój miasta i działania samorządu.

W konkursie przewidziane są dwie kategorie:
– dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich
– dla autorów prac doktoranckich.
W każdej z nich może zostać przyznana nagroda główna w wysokości 6 tys. złotych oraz wyróżnienia (więcej na ten temat w regulaminie Konkursu). Dyplom może być obroniony na dowolnej uczelni i kierunku studiów. W bieżącej edycji zostaną wzięte pod uwagę prace obronione nie wcześniej niż w 2020 r.

opis zasad konkursu na półprzezroczystym tle, pod spodem ręka z długopisem

Więcej informacji o wydarzeniu na miejskiej stronie: Konkurs na najlepszą pracę dyplomową.
Kontakt:
Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Przedsiębiorczości
pl. Litewski 1
20-080 Lublin

Konkurs Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową (w ubiegłych edycjach pod nazwą Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta) ma wieloletnią tradycję i prowadzony jest od 2010 r. Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianym rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym oraz zachęcenie studentów do podejmowania tej tematyki w swojej pracy badawczej. Konkurs organizowany jest w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży.