Spotkanie władz Lublina z laureatami olimpiad, turniejów i konkursów przedmiotowych

19 czerwca 2024 r. zastępca prezydenta miasta Lublin, dr Mariusz Banach spotkał się z uczniami oraz studentami będącymi laureatami turniejów, konkursów oraz olimpiad. W spotkaniu udział wziął rektor oraz sześcioro studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

37 studentów z lubelskich uczelni otrzymało listy gratulacyjne. Wśród nich znalazło się sześcioro studentów UP w Lublinie:

1. Bożena Kłos – Wydział Inżynierii Produkcji
2. Jakub Laurentowski – Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
3. Marek Pokrywka – Wydział Inżynierii Produkcji
4. Weronika Rojek – Wydział Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki
5. Ewa Ryl – Wydział Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki
6. Paweł Woch – Wydział Inżynierii Produkcji

Łączna kwota przyznanego w ramach programu stypendium na rok akademicki 2023/2024 wynosi 9 065,25 zł. Program wdrażany jest przez Miasto Lublin od roku akademickiego 2015/2016, w ramach jego realizacji przyznano dotychczas 245 stypendiów naukowych.

Gratulujemy naszym studentom i życzymy dalszych sukcesów!

fot. Miasto Lublin