Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Akademickiego Związku Sportowego UP w Lublinie na kadencję 2024-2026

9 lutego 2024r. odbyły się wybory AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kadencję 2024-2026. Równocześnie swoje sprawozdanie przedłożył dotychczasowy zarząd na czele z Olgą Bociankiewicz.

wybory AZSNa wydarzeniu obecni byli: prorektor ds. studenckich i dydaktyki dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni,  prorektor ds. rozwoju uczelni prof. dr hab. Adam Waśko oraz kierownik Działu Rekrutacji i Promocji mgr Agnieszka Wasilak.

Dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni wręczyła nagrody oraz dyplomy uznania na ręce najaktywniejszych działaczy organizacji studenckiej: Mikołaja Wójcika (członek zarządu kadencji 2022-2024), Olgi Bociankiewicz (prezes zarządu), Justyny Jamroziak (sekretarz zarządu) i Marka Pietrusa (członek zarządu).

Mikołaj Wójcik (Członek Zarządu kadencji 2022-2024), Olga Bociankiewicz ( Prezes Zarzadu), Justyna Jamroziak (Sekretarz zarządu) i Marek Pietrus (Członek zarządu).W swoim przemówieniu podziękowania złożyła Olga Bociankiewicz – ustępująca prezes AZS UP w Lublinie. Podkreśliła w nim zdobyte doświadczenie, zawarte znajomości oraz sukcesy, jakie udało się osiągnąć wspólnie ze sportowcami z różnych sekcji sportowych. Prezes podziękowała również władzom Uniwersytetu, samorządowi studenckiemu oraz Działowi Rekrutacji i Promocji, które wspierały ją w działaniach.

fot. Kacper Pofelski /SAF “Szafir”