Salon Maturzystów 2023 w Lublinie już za nami. Terminy wizyt w kolejnych miastach

5 i 6 września 2023r. gościliśmy Was na naszym stoisku podczas Lubelskiego Salonu Maturzystów organizowanego przez fundację Perspektywy. Dziękujemy za tak liczne odwiedziny i zainteresowanie Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Poniżej znajdziecie terminy kolejnych spotkań z naszym Biurem Rekrutacji i Promocji.

Studenci przy stoisku Biura Rekrutacji i Promocji UP w LublinieNa naszym stoisku możecie zadawać pytania na temat rekrutacji na rok akademicki 2024/2025, kierunków studiów, progów punktowych, toku nauczania, budynków, studenckich kół naukowych czy oferty stypendialnej UP w Lublinie. Znajdziecie na nim również gadżety oraz informatory i zakładki z ofertą edukacyjną.

Podczas prezentacji oferty naszego Uniwersytetu możecie wygrać w konkursie gadżety i upominki z logo UP w Lublinie.

Oto terminy kolejnych spotkań w ramach Salonu Maturzystów 2023:

Warszawa: 14-15 września

Łódź: 21-22 Września (Prezentacja oferty 12:30 – 13:00, sala 109)

Kielce: 25 września

W Warszawie oraz Kielcach będziemy z Wami w ramach Związku Uczelni Lubelskich.

Do zobaczenia!

Studenci przy stoisku Biura Rekrutacji i Promocji UP w Lublinie Studenci przy stoisku Biura Rekrutacji i Promocji UP w Lublinie Studenci przy stoisku Biura Rekrutacji i Promocji UP w Lublinie Pani rektor ds. Studenckich dr. hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni podczas Salonu Maturzystów 2023 Prezentacja oferty uczelni w auliStudenci przy stoisku Biura Rekrutacji i Promocji UP w Lublinie Przedstawiciele RUSS na stoisku UP w Lublinie

Zdjęcia: Alicja Jaroszewska/ DRIP