Informujemy, że w siedzibie Uniwersytetu swoją pracę podczas rekrutacji na studia 2022/2023 rozpoczęły stacjonarnie Sekretariaty Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych.

W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących konkretnych kierunków studiów, zapraszamy Kandydatów do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do pojawienia się osobiście.

Pracownicy Komisji dyżurują dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w budynku Agro II – 1 piętro (ul. Akademicka 15, Lublin).

– Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Agrobioinżynierii – sala 105, tel.: 81 445 68 43, e-mail:

kierunki: agrobiznes, agroleśnictwo, analityka środowiskowa i przemysłowa, biobiznes, bioinzynieria, ekonomia, gospodarka przestrzenna, inżynieria ekologiczna, leśnictwo, rolnictwo, technologia biosurowców i biomateriałów, turystyka i rekreacja

– Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu – sala 105, tel.: 81 445 60 95, e-mail:

kierunki: architektura krajobrazu, doradztwo ogrodnicze, ekologia miasta, enologia i cydrownictwo, ochrona roślin i kontrola fitosanitarna, ogrodnictwo, sztuka ogrodowa i aranżacje roślinne, zielarstwo i fitoprodukty

– Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki – sala 102, tel.: 81 445 65 01, e-mail:

kierunki: aktywność fizyczna i agroturystyka kwalifikowana, behawiorystyka zwierząt, bezpieczeństwo i certyfikacja żywności, bezpieczeństwo i higiena pracy, kryminalistyka w biogospodarce, hipologia i jeździectwo, pszczelarstwo w agroekosystemach, pielęgnacja zwierząt i animaloterapia, zootechnika

– Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii – sala 104, tel.: 81 445 68 61, e-mail:

kierunki: biotechnologia, dietetyka, gastronomia i sztuka kulinarna, technologia żywności i żywienie człowieka

– Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej – sala 106, tel.: 81 445 66 27, e-mail:

kierunki: analityka weterynaryjna, weterynaria

– Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Inżynierii Produkcji – sala 103, tel.: 81 445 61 04, e-mail:

kierunki: ekoenergetyka, geodezja i kartografia, gospodarka obiegu zamkniętego inżynieria chemiczna i procesowa, inżyniera przemysłu spożywczego, inżyniera rolnicza i leśna, inżynieria środowiska, technika rolnicza i agrotronika, transport i logistyka, zarządzanie  inżynieria produkcji, zarządzanie bezpieczeństwem i jakością produkcji

– Sekretariat Komisji Rekrutacyjnej Wydziału Biologii Środowiskowej – sala 102, tel.: 81 445 60 61, e-mail:

kierunki: biobezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, biokosmetologia, biologia, ochrona środowiska, zarządzanie i adaptacja do zmian klimatu

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji, w dniach 14-15 i 18 lipca 2022 r. Sekretariaty WKR będą przyjmować dokumenty od osób zakwalifikowanych na studia.