Repozytorium Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w rejestrze re3data!

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Repozytorium Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wpisane zostało do rejestru re3data.org indeksującego repozytoria danych badawczych:

Rejestr  utworzyło konsorcjum uczelni naukowych z Niemiec i USA. Można w nim wyszukać repozytorium wg dziedzin wiedzy, krajów czy typów obiektów. Warto wyszukać repozytorium dziedzinowe, które gromadzi dane badawcze o tematyce zbliżonej do zakresu realizowanego projektu. Deponowanie danych badawczych w takim miejscu sprawi, iż łatwiej będzie można znaleźć rezultaty badań naukowych o podobnej problematyce. Nasze repozytorium widnieje także w rejestrze OpenDOAR indeksującego otwarte repozytoria publikacji i danych badawczych. Stale rozwijamy i dostosowujemy nasze repozytorium do wymogów grantodawców. Zachęcamy do zdeponowania dorobku naukowego w Repozytorium UP.  Dziękujemy za zaufanie.

Siedziba Repozytorium UP:

• budynek Biblioteki Głównej UP
  • piętro IV
  • pokój 411

tel.: 81 445-60-82; e-mail: