Informacje rekrutacyjne: składanie dokumentów

14 lipca 2024 r. zakończyła się pierwsza tura rekrutacji w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Już jutro (16 lipca) około 14:00 poznamy wyniki posiedzenia komisji rekrutacyjnych. Jeśli dostaliście się na studia w naszym Uniwersytecie – oto co musicie zrobić w najbliższym czasie, by oficjalnie zostać naszymi studentami.

trzech studentów z piłką do koszykówkiJeśli status na Waszym koncie w systemie internetowej rekrutacji (IRK) zmieni się na „zakwalifikowany”, czekamy na Wasze dokumenty. 17,18 i 19 lipca to dni, w których należy je dostarczyć do sekretariatu właściwej dla danego kierunku studiów Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (WKR). Można to zrobić osobiście, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub zaufanej osoby, której należy w takiej sytuacji wystawić specjalne upoważnienie.
Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani na studia są zobowiązani do złożenia dokumentów. Jeżeli zaznaczyli w systemie opcję “chcę legitymację” wnoszą opłatę za legitymację studencką w wysokości 22 zł na konto wygenerowane w systemie IRK przed złożeniem dokumentów.

Wykaz dokumentów. (pamiętajcie, że cudzoziemcy oraz kandydaci na studia niestacjonarne muszą donieść dodatkowe dokumenty)

Siedziba sekretariatów WKR to budynek Collegium Agronomicum II przy ulicy Akademickiej 15.

tylne wejście do budynku Agro IIKomisje pracują od 16 lipca do 30 września w godzinach:

15-16 lipca: 8:00 – 16:00
17-19 lipca: 8:00 – 17:00
Po 22 lipca: 8:00 – 15:00

Kontakty do komisji rekrutacyjnych i numery sal, w których się mieszczą:

Komisja Wydziału Agrobioinżynierii
sala: 105

tel. 81 445-68-43 (dostępny w okresie prac komisji)

Komisja Wydziału Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki
sala:
tel. 81 445-65-01 (dostępny w okresie prac komisji)

Komisja Wydziału Inżynierii Produkcji
sala:
tel. 81 445-61-04 (dostępny w okresie prac komisji)

Komisja Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii
sala:
tel. 81 445-68-61 (dostępny w okresie prac komisji)

Komisja Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
sala:
tel. 81 445-60-95 (dostępny w okresie prac komisji)

Komisja Wydziału Medycyny Weterynaryjnej
sala:
tel. 81 445-66-27 (dostępny w okresie prac komisji)

Komisja Wydziału Biologii Środowiskowej
sala:
tel. 81 445-60-61 (dostępny w okresie prac komisji)

Dział Rekrutacji i Promocji na czas składania dokumentów zorganizuje stoisko informacyjne w pobliżu wejścia do Collegium Agronomicum II. Zwróćcie się do nas, jeśli będziecie mieli jakieś pytania na temat wybranego kierunku, będziecie potrzebowali pomocy w odnalezieniu konkretnej sali lub jeśli w celach rekrutacyjnych potrzebujecie dostępu do komputera.

Dalszy harmonogram rekrutacji:

25-26 lipca – Ogłoszone zostaną komunikaty o wolnych miejscach na poszczególnych kierunkach. Kandydaci, którzy nie zostali zakwalifikowani na studia stanowią grupę rezerwową i będą kwalifikowani na podstawie listy rankingowej na zwolnione miejsca w ramach kierunku, na który dokonali rejestracji. Kwalifikacja odbywa się automatycznie w systemie. Informację o zakwalifikowaniu kandydat otrzymuje na swoim indywidualnym koncie. Kandydaci, którzy nie zostali zakwalifikowani na wybrany kierunek studiów z powodu braku miejsc, otrzymają na swoje konto informację o wolnych miejscach na innych kierunkach. Kwalifikacja na inny kierunek odbędzie się w ramach tej samej opłaty rekrutacyjnej.

1 sierpnia – 17 września – Kolejny nabór na kierunkach, na których pozostały wolne miejsca

20 sierpnia – ogłoszenie komunikatu o kandydatach zakwalifikowanych na kierunek weterynaria w formie niestacjonarnej. Przyjęci kandydaci proszeni o przesłanie/złożenie dokumentów w dniach 21-23 sierpnia w sekretariacie Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej lub drogą pocztową

18 września – komunikat o kandydatach przyjętych na pozostałe kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

21-23 września – Zakwalifikowani kandydaci proszeni są o przesłanie/złożenie dokumentów w sekretariacie Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej lub drogą pocztową