„Przewodnik Przyrodnika” dla studentów UP w Lublinie

Zapraszamy wszystkich studentów, a szczególności tych, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę ze studiowaniem na UP w Lublinie do pobrania „Przewodnika Przyrodnika”! Znajdziecie w nim najważniejsze informacje na temat funkcjonowania naszego Uniwersytetu, ale też dowiecie się nieco więcej o samym Lublinie, jego atrakcjach i zabytkach. Przygotowaliśmy dla Was również 400 kuponów zniżkowych do lubelskich restauracji, które będziemy dystrybuować podczas Inauguracji i Immatrykulacji oraz poprzez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego.

Pobierz Przewodnik Przyrodnika
Zobacz

„Przewodnik Przyrodnika” to wygodny zbiór najważniejszych informacji, do którego dostęp możecie mieć zawsze. Wystarczy Wam do tego smartfon, tablet, laptop lub inne urządzenie z dostępem do Internetu.

Przewodnik wydany jest w formie PDF i będzie regularnie aktualizowany o najnowsze informacje związane z Uniwersytetem, wydarzenia kulturalne na terenie Lublina czy restauracje „na studencką kieszeń”.

Oprócz tego dowiecie się z niego również jak poruszać się po naszej stronie internetowej i wirtualnym dziekanacie, na jakiej zasadzie działają zajęcia WF oraz sekcji AZS, gdzie w Lublinie znajdziecie tor kartingowy i park trampolin, a także poznacie kilka najważniejszych zabytków stolicy województwa Lubelskiego.

Na wspomniane wcześniej aktualizacje wpływ mogą mieć również studenci – uwagi dotyczące zawartości zakładek z restauracjami czy wydarzeniami kulturalnymi będzie można zgłaszać na adres e-mail podany w końcowej części informatora.

Trzymamy kciuki za dobry rok akademicki dla wszystkich studentów!

Pobierz Przewodnik Przyrodnika
Zobacz