Przedstawiciele Wydziału Agrobioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na Targach Rolniczych Agro-Park

4-5 marca 2023 roku przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wspólnie z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie uczestniczyli w XV edycji Targów Rolniczych Agro-Park w Lublinie ,zorganizowanych przez Targi Lublin S.A. i grupę MTP. Wydarzenie to było okazją do pogłębienia wiedzy związanej z rolnictwem oraz do zapoznania się z nowościami na rynku mechanizacyjnym.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w ramach współpracy z inspektorami WIORiN w Lublinie-  będącymi także absolwentami uczelni-  rekomendowali kształcenie w swojej Alma Mater. Z ramienia Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie obecni byli: dr hab. Teresa Wyłupek z Katedry Łąkarstwa i Kształtowania Krajobrazu i studenci Wydziału Agrobioinżynierii, przekazujący uczestnikom informacje na temat kierunków, znajdujących się w ofercie uczelni oraz istotnych działań PIORiN na rzecz zdrowia roślin.

zdjęcia: WIORiN w Lublinie