Zapraszamy studentów, planujących realizację części studiów w innej uczelni, do uczestnictwa w Programie Mobilności Studentów – MostAR.

Program MostAR jest ofertą kształcenia adresowaną do studentów, którzy część studiów chcą realizować poza macierzystą uczelnią. W ramach tego programu student ma możliwość odbycia rocznych lub semestralnych studiów, a także studiowania wybranych przedmiotów w oparciu o istniejące programy studiów w wybranej przez siebie uczelni. Informacja o odbytych studiach poza uczelnią macierzystą jest zawarta w suplemencie do dyplomu. W ogólnych założeniach program MostAR nawiązuje do europejskiego systemu kształcenia w ramach programu ERASMUS+. Program MostAR obejmuje wszystkie kierunki studiów realizowane w uczelniach uczestniczących w programie.

Lista Uczelnii uczestniczących w Programie:
1. Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
3. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
4. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
5. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
6. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
7. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
8. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
9. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Więcej informacji nt. Programu MostAR (tutaj)

więcej informacji nt programu MOSTAR