EKO VEGE FIT ANIMALS! – “Skuteczna Ochrona Przeciwsłoneczna”

7 sierpnia 2024r. ukazał się nowy epizod z serii video pt. EKO VEGE FIT ANIMALS. W filmie poruszono tematykę odpowiedniego doboru kosmetyków chroniących przed słońcem.

Najnowszy odcinek jest już 21 epizodem serii, w której naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego przybliżają nam najciekawsze zagadnienia z dziedzin, w których się specjalizują. Dzięki różnorodnej tematyce odcinków każdy znajdzie w EKO VEGE FIT ANIMALS coś dla siebie.

W odcinku z udziałem mgr inż. Eweliny Chrzanowskiej z Wydziału Biologii Środowiskowej został poruszony temat doboru kosmetyków chroniących przed słońcem. Dzięki filmowi dowiemy się m.in. jakie cechy powinien posiadać krem z filtrem przeciwsłonecznym, jaki preparat powinniśmy wybrać i jaki krem da nam odpowiednią ochronę przed poszczególnymi rodzajami promieniowania.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

Odtwórz wideo

Już wkrótce kolejne odcinki z serii na lato! Śledźcie naszą stronę i media społecznościowe!