Pracownicy UP w Lublinie na II Bialskich Targach Pracy

20 września 2024 r. pracownicy Działu Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie uczestniczyli w II Bialskich Targach Pracy.

Targi były okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej oraz nawiązania kontaktów z przedsiębiorstwami oferującymi miejsca praktyk, staży i pracy dla studentów i absolwentów. Wiele firm zgodziło się na przybliżenie swojej działalności studentom Uniwersytetu w ramach paneli z pracodawcami.

Targi były również okazją do rozmów z osobami poszukującymi zatrudnienia i rozważającymi zmianę pracy zawodowej, w czym może pomóc ukończenie studiów podyplomowych w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej.

fot. Archiwum UP w Lublinie