Poznaj naszą ofertę – Wydział Medycyny Weterynaryjnej

Logo UP w Lublinie oraz Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

Wydział Medycyny Weterynaryjnej, wówczas Wydział Weterynaryjny, powstał w 1944 roku jako jeden z 4 wydziałów nowo utworzonego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej. Mamy zatem bardzo długą, 80-letnią tradycję w kształceniu przyszłych lekarzy weterynarii. Ponadto od kilku lat – jako jedyny ośrodek w Polsce – prowadzimy nauczanie na kierunku analityka weterynaryjna. Nasz Wydział dysponuje wykwalifikowaną kadrą akademicką, dobrze zorganizowaną i wyposażoną infrastrukturą dydaktyczną i badawczą oraz całodobową kliniką weterynaryjną, co gwarantuje wysoką jakość kształcenia (Więcej szczegółów na temat kliniki)”.

Prof. dr hab. Iwona Puzio, dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej

budynek wydziału medycyny  weterynaryjnejOferta Wydziału w II naborze na studia:

Studia stacjonarne II stopnia:
– Analityka weterynaryjna

Nadal trwa rekrutacja na kierunku weterynaria, studia jednolite magisterskie niestacjonarne (do 16 sierpnia).

tel. 81 445-68-43  (dostępny w okresie prac komisji)

Grupa rekrutacyjna na Facebooku: Rekrutacja na studia – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie | Facebook