Poznaj naszą ofertę – Wydział Agrobioinżynierii

Do 17. września trwa rekrutacja na studia. Nadal mamy dla Was wiele atrakcyjnych kierunków. Na naszej stronie będziemy Wam przedstawiać ofertę każdego z wydziałów.

“Wszystkie kierunki studiów są realizowane w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę przy wykorzystaniu specjalistycznej, nowoczesnej infrastruktury badawczej. Studia z wykorzystaniem nowoczesnych metod uczenia się i prowadzone w sposób praktyczny (zajęcia terenowe, w laboratoriach i salach komputerowych) pozwolą Ci na wszechstronny rozwój i doskonalenie kompetencji potrzebnych w przyszłej pracy zawodowej. Część zajęć (m.in. wykładowych) prowadzona będzie zdalnie, natomiast zajęcia w systemie stacjonarnym (w budynkach Uczelni) w przypadku kierunków rolnictwo i agrobiznes odbywać się będą poza okresami intensywnych prac polowych“.

prof. dr hab. Barbara Kołodziej – dziekan Wydziału Agrobioinżynierii

Wydział Agrobioinżynierii

Studia stacjonarne I stopnia:
– Agrobiznes
– Bioinżynieria
– Ekonomia
– Gospodarka przestrzenna
– Leśnictwo
– Turystyka i rekreacja

Studia stacjonarne II stopnia:
– Rolnictwo

Studia niestacjonarne II stopnia: