23.06.2023r. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyło się spotkanie na którym nagrodzono organizatorów pierwszej edycji Lublinaliów. Przedstawiciele studenckiego samorządu z rąk Rektora prof. dr hab. Krzysztofa Kowalczyka oraz Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki dr hab. Urszuli Kosior-Korzeckiej, prof. Uczelni otrzymali nagrody i podziękowania.

Osoby nagrodzone:
Kamila Stokłosińska, Weronika Huszcz, Miłosz Pogorzelski, Klaudia Brzęk, Karolina Wróbel, Szymon Kuliński, Agnieszka Woźniak, Kamil Stolat, Patrycja Wocław, Łukasz Woźniak, Martyna Sikorska, Sylwia Parszewska, Piotr Skrzypowski, Katarzyna Kaszyca, Jakub Kowalewski, Patryk Rugała, Sybilla Haśnik, Julia Kidawska, Mateusz Wójtowicz, Sebastian Stepanow, Aleksandra Maciejewska, Michalina Kwiatkowska, Julia Petrzak, Aleksandra Kurzajewska, Aleksandra Chrapek, Łukasz Trociuk, Maria Krawczyk, Aleksandra Ogrodnik.

Podczas spotkania wielokrotnie został podkreślony trud i wkład, który został włożony w organizację wydarzenia, a także determinacja i zaangażowanie osób, które brały udział w przygotowaniach. Z pewnością zaowocuje to cennym doświadczeniem.

fot. Maciej Niedziółka/DRiP