Podsumowanie XX Lubelskiego Festiwalu Nauki

XX jubileuszowa edycja Lubelskiego Festiwalu Nauki odbywającego się pod hasłem „Człowiek Sercem Nauki” przeszła już do historii.

Składam serdeczne podziękowania kierownikom projektów i współorganizatorom za zorganizowanie ciekawych projektów, które przyciągnęły wiele osób i przyczyniły się do popularyzacji nauki.

W tym roku Jednostki Pozawydziałowe (Biblioteka Główna UP w Lublinie, Wydawnictwo UP w Lublinie i Centrum Nauczania Języków Obcych i Certyfikacji UP w Lublinie) przygotowały 12 projektów, w których wzięło udział 238 uczestników. Odwiedziły nas osoby prywatne oraz uczniowie z 7 różnych Szkół Podstawowych i Liceów Ogólnokształcących. Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w wykładach, warsztatach i grach terenowych.

Zapraszam na kolejną edycję Lubelskiego Festiwalu Nauki już za rok!

Koordynator Jednostek Pozawydziałowych

Adriana Sobczak-Frynas