Podpisanie listu intencyjnego z Zespołem Szkół nr 12 w Lublinie

28.02.2024 r. został podpisany list intencyjny pomiędzy Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, a Zespołem Szkół nr 12 w Lublinie, który umożliwi przygotowanie uczniów do kontynuacji nauki na kierunkach przyrodniczych i technicznych. Współpraca zakłada również prowadzenie zajęć w formie wykładów i warsztatów.

Podpisanie listu intecyjnego.Patronem honorowym został zastępca prezydenta miasta Lublin ds. oświaty i wychowania dr hab. Mariusz Banach, który podkreślił istotę tworzenia perspektywy rozwoju kariery naukowej oraz zawodowej dla młodych osób.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie reprezentowały: dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni, mgr inż. Monika Zając oraz mgr Iwona Joć.

Ze strony Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie obecni byli: dyrektor Zespołu Szkół nr 12 mgr Lucjan Miciuk i mgr Anna Irma Stelmaszek.

Podpisanie listu intencyjnego.Program współpracy ze szkołami średnimi jest objęty patronatem honorowym rektora UP w Lublinie prof. dr. hab. Krzysztofa Kowalczyka.

Zdjęcia: Damian Bartnik i Oliwia Gut /DRiP